Sistēmu analītiķa Andra pieredzes stāsts

ZZ Dats esmu kopš 2018. gada nogales. Varētu teikt – tas bija mērķa piepildījums, sākt jaunu gadu ar jaunu darbavietu un dzīvesvietu. Uz ZZ Dats nācu kā “Wanna be” sistēmu analītiķis, jo iepriekšējā darba pieredze bija tikai kā IS testētājam/programmētājam. Interesants ir arī fakts, ka tajā brīdī ZZ Dats nebija izsludināta vakance uz analītiķa amatu un savu CV sūtīju uzreiz personāla daļai, kas diezgan ātri atbildēja, ka vēlas ar mani aprunāties. Tā nu es nonācu IS testētāja / sistēmu analītiķa amatā.

Kāpēc tieši ZZ Dats? Strādājot pašvaldības iestādē, nācās saskarties ar ZZ Dats izstrādātajiem produktiem (Vienotajā pašvaldību sistēmā), kas radīja iespaidu par ZZ Dats kā lielu un nopietnu organizāciju, kuras produktus izmanto teju visa Latvija.

Uzsākot darba gaitas, tiku pievienots komandai, kas izstrādā dokumentu vadības sistēmu “Lietvaris”. Iesākumā aktīvi darbojos tieši kā IS testētājs, pamazām apgūstot visas sistēmas un to sasaisti. Paralēli, protams, risināju dažādus ar sistēmu analīzi saistītus uzdevumus.

Pēc aptuveni gada biju gatavs uz visiem 100% iesaistīties jaunā projektā kā sistēmu analītiķis.

Par ZZ Dats varu teikt – tā ir vieta, kur augt. Te Tu vari kļūt par to, ko Tu vēlies. Vadība ir ļoti pretimnākoša. Tiek atbalstīti kursi, semināri un sertifikācijas, ko ļoti aktīvi arī izmantoju. Nokārtoti tādi starptautiski atzīti sertifikāti kā – PRINCE2, PSM I. Pateicoties uzņēmuma atbalstam un paša vēlmei augt un attīstīties, pašlaik esmu nonācis līdz sistēmu analītiķa/projektu vadītāja lomai.

Lasi programmētājas Daces pieredzes stāstu

Lasi vecākā programmētāja Jāņa pieredzes stāstu