Programmētāja Jāņa pieredzes stāsts

Esmu daļa no ZZ Dats komandas kopš 2013. gada un no sākotnējā brīža līdz šim varu teikt, ka lielākā uzņēmuma vērtība ir komanda. Kopīgi esam paveikuši vairākus sarežģītus un apjomīgus projektus, rezultātā parādot klientiem labus un kvalitatīvus rezultātus. Man, kā pieredzējušam programmētājam, ir svarīgi izprast klienta biznesa prasības un ieteikt vislabāko biznesa un tehnisko risinājumu.

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc strādāju ZZ Dats ir tāds, ka varam viegli ieviest jaunākās tehnoloģijas, ja saredzam, ka konkrētu projektu izpildīsim efektīvāk. Tas ļauj nepārtraukti mācīties un apgūt ko jaunu.

Ir gandarījuma sajūta, radīt risinājumus, lai padarītu Latvijas iedzīvotāju ikdienu ērtāku un efektīvāku. ZZ Dats produktus lieto iedzīvotāji visā Latvijā, tāpēc tā ir reāla iespēja, darīt darbu, kas ir visai mūsu sabiedrībai nepieciešams.

Novērtēju, ka uzņēmumā ir iespēja profesionāli augt un attīstīties. ZZ Dats apmaksā kursus un sertifikātus profesionalitātes celšanai. Papildus zināšanas un pieredze ļauj kāpt pa karjeras kāpnēm viena uzņēmuma ietvaros.

Uzskatu, ka uzkrājot pieredzi, ir svarīgi ar to dalīties. Cenšos, iespēju robežās, nodot savas zināšanas kolēģiem.

Lasi programmētājas Daces pieredzes stāstu

Lasi sistēmanalītiķa / projektu vadītāja Andra pieredzes stāstu