Izziņojam RVS G-VEDIS rudens apmācību datumus

ZZ Dats aicina pieteikties RVS G-VEDIS moduļu apmācībām ZZ Dats telpās:

G-VEDIS Ēdināšana – 30.augustā. Vairāk informācijas meklē ŠEIT:

BUDZIS Budžeta plānošana – 6.septembrī. Vairāk informācijas meklē ŠEIT:

G-VEDIS Pamatmodulis  1.daļa – 11.oktobrī;  2.daļa – 17.oktobrī; 3.daļa – 25.oktobrī. Vairāk informācijas meklē ŠEIT:

G-VEDIS Pamatlīdzekļi – 1.novembrī. Vairāk informācijas meklē ŠEIT:

G-VEDIS ALGAS  – 22. novembrī. Vairāk informācijas meklē ŠEIT:

KADRI – 28. augustā, 24.oktobrī. Vairāk informācijas meklē ŠEIT:

Pieteikties apmācībām tiek aicināti pašvaldību jaunie darbinieki, kas plāno uzsākt darbu ar šiem moduļiem, kā arī darbinieki ar nelielu pieredzi, kuri vēlās apgūt moduļa pilnu funkcionalitāti. Apmācības notiek lietotājam esot pie datora un strādājot testa vidē.

Nākamās mācības notiks 2019. gada pavasarī.

Citi raksti

Latviešu valodas runas atpazīšanas diktēšanas sistēmas risinājuma izstrāde sociālo pakalpojumu jomā kvalitātes un pieejamības nodrošināšanai

SIA “ZZ Dats” sadarbībā ar SIA “RGP” un SIA "Rehabilitācijas centrs "Tērvete"" turpina īstenot pētniecības projektu Nr.2.3 “Latviešu valodas runas atpazīšanas diktēšanas sistēmas risinājuma izstrāde sociālo pakalpojumu jomā kvalitātes un pieejamības nodrošināšanai” IT Kompetences centra Projekta Nr. 5.1.1.2.i.0/1/22/A/CFLA/008 ietvarā.

Latvijā pirmoreiz sociālās jomas speciālistu teikto tekstā atšifrēsrunas atpazīšanas programma

Jelgavas valstspilsēta ir pirmā pašvaldība Latvijā, kas sociālā darba optimizācijai izmantos runas atpazīšanas programmu. Runas atpazīšanas programma atvieglos Jelgavas valstspilsētas Sociālo lietu pārvaldes darbinieku ikdienu, paaugstinot darba kvalitāti, nodrošinās uz datiem pieņemtu lēmumus, to pēctecību – operatīvu iespēju iegūt un izmantot pārvaldē uzkrātos datus.