G-VEDIS PAMATLĪDZEKĻI jauno lietotāju apmācības

ZZ Dats aicina piedalīties Resursu vadības un grāmatvedības uzskaites lietojumprogrammas G-VEDIS moduļa Pamatlīdzekļi vienas dienas apmācībās.

Pieteikties apmācībām tiek aicināti pašvaldību jaunie darbinieki, kas plāno uzsākt darbu ar RVS G-VEDIS moduli Pamatlīdzekļi, kā arī darbinieki ar nelielu pieredzi, kas vēlās apgūt moduļa pilnu funkcionalitāti.

Apmācību norises vieta: ZZ Dats telpās Rīgā, Elizabetes ielā 41/43, 5.stāva mācību klasē

Datumi un laiki:

2019. gada rudens

Mācību ilgums: 5 akadēmiskās stundas

Maksa: 28,00 eur + PVN

Apmācību dienas kārtība

09:30  Dalībnieku ierašanās, reģistrācija un rīta kafija

10:00  Apmācības

12:00  Kafijas pauze

12:30-15:00  Apmācību turpinājums. Individuālie jautājumi.

Ar apmācību kursu saturu iespējams iepazīties šeit - Kursa saurs

Apmācības ir praktiskās, lietotājam esot pie datora un strādājot testa vidē.

Lūdzam ņemt vērā, ka vietu skaits ir ierobežots – maksimālais dalībnieku skaits ir 12, minimālais (lai apmācības notiktu) – 6.

Pieteikšanās apmācībām tiek slēgta 3 dienas pirms apmācību dienas!

Lai reģistrētos apmācībām, lūdzam aizpildīt pieteikuma formu! Aizpildot reģistrācijas formu persona piekrīt, ka SIA “ZZ Dats” apstrādā pieteikumā norādītos personas datus konkrēto apmācību nolūkos. Visi iesniegtie personas dati tiks glabāti tiešsaistē – vietnē, kuru nodrošina Google tiešsaistes pakalpojums, sniedzot drošību, konfidencialitāti un datu glabāšanu. Persona jebkurā brīdī var atsaukt savu pieteikumu, rakstot uz marketings@zzdats.lv vai pa tālruni 67333600.

Ja Jums rodas jautājumi par apmācībām, ir neskaidrības vai grūtības ar dalības pieteikšanu, lūdzu, sazinieties ar organizatoriem pa tālruni 67686952 vai e-pastu gvedis@zzdats.lv