KADRI mācības

ZZ Dats aicina piedalīties Personāla uzskaites KADRI lietojumprogrammas (www.visvaris.lv) vienas dienas mācībās.

Šogad tiek plānotas 2 veidu mācības – jaunajiem lietotājiem, kuri plāno uzsākt darbu ar KADRI lietojumprogrammu, kā arī darbiniekiem ar pieredzi, kas vēlās apgūt lietojumprogrammas pilnu funkcionalitāti.

Mācību norises vieta: attālināti – tiešsaistē

Mācību norisei nepieciešamais: dators ar interneta pieslēgumu, audio atskaņošanas iekārta (tumbiņas; austiņas vai jau iebūvēta audio atskaņošanas iekārta datorā)

Datumi un laiki: aicinām sekot līdzi informācijai par mācību datumiem

Mācību ilgums: 4 akadēmiskās stundas

Maksa: 35,00 eur + PVN

Mācību tēmas: Ar mācību tēmām iespējams iepazīties šeit – KADRI jauno lietotāju mācībās apskatāmās tēmas

Pieslēgšanās mācībām: Mācības norisināsies no plkst. 10:00 – 14:00. Pieslēgšanās mācībām norisināsies ar Jums atsūtīto Microsoft Teams saiti. Lai pārbaudītu video, audio kvalitāti, mācībām varēs pieslēgties jau no plkst.9:45.

Pieslēdzoties mācībām lūdzam lietot Microsoft Edge, Google Chrome vai Opera pārlūkprogrammas Microsoft Teams pārlūkošanai tīmeklī. Mozilla Firefox un Apple Safari pārlūkprogrammas var nenodrošināt visu nepieciešamo Microsoft Teams funkcionalitāti.

Ja vēlaties būt pavisam droši par veiksmīgu pieslēgšanos mācībām, rekomendējam, lai no pašvaldības puses būtu klāt datorspeciālists, kurš sākotnēji var palīdzēt ar pieslēgšanos.

Lai reģistrētos mācībām, lūdzam aizpildīt pieteikuma formu! Aizpildot reģistrācijas formu persona piekrīt, ka SIA “ZZ Dats” apstrādā pieteikumā norādītos personas datus konkrēto mācību nolūkos. Visi iesniegtie personas dati tiks glabāti tiešsaistē – vietnē, kuru nodrošina Google tiešsaistes pakalpojums, sniedzot drošību, konfidencialitāti un datu glabāšanu. Persona jebkurā brīdī var atsaukt savu pieteikumu, rakstot uz marketings@zzdats.lv vai pa tālruni 67333600.

Ja Jums rodas jautājumi par mācībām, ir neskaidrības vai grūtības ar dalības pieteikšanu, lūdzu, sazinieties ar organizatoriem pa tālruni 67686952 vai e-pastu kadri@zzdats.lv

Reģistrācija: