IWiRoM jaunumi

IWiRoM: Jauna tipa intelektiskas ziemas ceļu uzturēšanas atbalsta informācijas sistēmas un tai pielāgota ERP integrācijas risinājuma izstrāde uzturēšanas procesu efektivitātes paaugstināšanai

SIA “ZZ Dats” ir  pabeigta projekta Nr.1.1.1.1/20/A/053 “Jauna tipa intelektiskas ziemas ceļu uzturēšanas atbalsta informācijas sistēmas un tai pielāgota ERP integrācijas risinājuma izstrāde uzturēšanas procesu efektivitātes paaugstināšanai” īstenošana.

Projekta noslēguma posmā tika pilnībā pabeigta mobilās lietotnes implementācija un IWiRoM platformas implementācija un integrācija, ko veic Rīgas Tehniskā Universitāte līgumpētījuma ietvaros.

Tāpat tika pabeigta GVEDIS ERP moduļa izstrāde un implementācija, pabeidzot  zināšanu bāzes un lietotāju pārvaldības testēšanu, kā arī  auditācijā fiksējamo datu un auditējamo vienību identificēšanu un auditācijas pierakstu izstrādi sistēmā.

Projekta kopējās izmaksas: 716 462,07 EUR no tām saņemts ERAF atbalsts 476 570,47 EUR.

Citi raksti

Arī Latvija ir gatava atvērtam kodam valsts pārvaldē

BlogsValsts sektorā atvērtā koda potenciāls ir liels. Pārsvarā valsts sektora biznesa loģika nav slēpjama, gluži pretēji - tā jau ir publiska, ierakstīta normatīvajos aktos. Atvērtā koda izmantošana valsts sektorā var veicināt pārredzamību, demokratizēt piekļuvi tehnoloģijai un veicināt kopīgu risinājumu radīšanu.