ZZ Dats nominēts LDDK Gada Balvai

Svinīgā ceremonijā Melngalvju namā trešdien, 16. novembrī, tika pasniegtas Latvijas Darba devēju konfederācijas Gada Balvas.

Starp pieciem nominantiem, uz Latvijas Darba devēju konfederācijas Gada Balvu kategorijā labākais darba devējs Rīgā, bija arī ZZ Dats.

Pirmajā atlases kārtā, ko veica “Lursoft”, tika atlasīti 317 uzņēmumi. Pēc nākamās atlases uz balvu pretendēja: 51 uzņēmums. Finālā visās kategorijās kopā iekļuva 22 uzņēmumi.

Gada balvu kā labākie darba devēji Latvijas reģionos saņēma: SIA «Ariols» Latgales reģionā, SIA «Tenapors» Zemgales reģionā, a/s «Cēsu alus» Vidzemes reģionā, SIA «Ventspils nafta termināls» Kurzemes reģionā, SIA «X Infotech» Rīgas reģionā un SIA «Tele2 Shared Service Center» Rīgā.

LDDK Gada balvas pasniegšanas mērķis ir izcelt darba devēju nozīmi un ieguldījumu reģionu izaugsmē, stimulēt uzņēmējdarbību veicinošas publiskā sektora prakses attīstību visā Latvijā un labās prakses apmaiņu nozaru un reģionu līmenī.

Citi raksti

Arī Latvija ir gatava atvērtam kodam valsts pārvaldē

BlogsValsts sektorā atvērtā koda potenciāls ir liels. Pārsvarā valsts sektora biznesa loģika nav slēpjama, gluži pretēji - tā jau ir publiska, ierakstīta normatīvajos aktos. Atvērtā koda izmantošana valsts sektorā var veicināt pārredzamību, demokratizēt piekļuvi tehnoloģijai un veicināt kopīgu risinājumu radīšanu.