Vēl vairāk VPS lietojumprogrammu iespējams pieprasīt tiesības tiešsaistē

Jau 17.07.2019 rakstījām par jaunu iespēju lietotājiem tiešsaistē pieprasīt tiesības VPS lietojumprogrammām. Ar rakstu iespējams iepazīties šeit – Jauna iespēja! Lietotāji tiešsaistē var pieprasīt tiesības VPS lietojumprogrammām.

Lietojumprogrammu klāsts ir papildināts, un šobrīd tiesības pieprasīt tiešsaistē ir iespējams šādām VPS lietojumprogrammām:  APUS, BRIDZIS, DZIMTS, JUPIS, PERS, SOPA, LIETVARIS, G-VEDIS un tā moduļiem: Apmeklējumu modulim un Ēdināšanas modulim, ALGAS, KADRI, MADIS,  Budžeta vadības sistēmai,  Banku datu modulim, Saistību samaksas modulim un CSDD protokolu pārlūkam.

Klāt nākušajām lietojumprogrammām tiesību pieprasīšana ir nedaudz kompleksāka, tādēļ aicinām pirms tiesību pieprasīšanas iepazīties ar lietotāju palīdzības failu: http://kur.ir?8kgh.

Aicinām visus VPS lietotājus lietojumprogrammu tiesību pieprasījumus noformēt elektroniski. Pagaidām paralēli tiek saglabāta iespēja pieprasīt tiesības ar veidlapu palīdzību, bet ar laiku tā tiks slēgta.

Citi raksti

IWiRoM aktualitātes

IWiRoM: Jauna tipa intelektiskas ziemas ceļu uzturēšanas atbalsta informācijas sistēmas un tai pielāgota ERP integrācijas risinājuma izstrāde uzturēšanas procesu efektivitātes […]

Studentu pieredzes stāsti praksē ZZ Dats

Praktiskās pieredzes iegūšana ir ārkārtīgi svarīga un augstskolām tai būtu jāpievērš vairāk uzmanības. ZZ Dats administrācijas un personāla vadītāja Iveta […]