Vēl vairāk VPS lietojumprogrammu iespējams pieprasīt tiesības tiešsaistē

Jau 17.07.2019 rakstījām par jaunu iespēju lietotājiem tiešsaistē pieprasīt tiesības VPS lietojumprogrammām. Ar rakstu iespējams iepazīties šeit – Jauna iespēja! Lietotāji tiešsaistē var pieprasīt tiesības VPS lietojumprogrammām.

Lietojumprogrammu klāsts ir papildināts, un šobrīd tiesības pieprasīt tiešsaistē ir iespējams šādām VPS lietojumprogrammām:  APUS, BRIDZIS, DZIMTS, JUPIS, PERS, SOPA, LIETVARIS, G-VEDIS un tā moduļiem: Apmeklējumu modulim un Ēdināšanas modulim, ALGAS, KADRI, MADIS,  Budžeta vadības sistēmai,  Banku datu modulim, Saistību samaksas modulim un CSDD protokolu pārlūkam.

Klāt nākušajām lietojumprogrammām tiesību pieprasīšana ir nedaudz kompleksāka, tādēļ aicinām pirms tiesību pieprasīšanas iepazīties ar lietotāju palīdzības failu: http://kur.ir?8kgh.

Aicinām visus VPS lietotājus lietojumprogrammu tiesību pieprasījumus noformēt elektroniski. Pagaidām paralēli tiek saglabāta iespēja pieprasīt tiesības ar veidlapu palīdzību, bet ar laiku tā tiks slēgta.

Citi raksti

Arī Latvija ir gatava atvērtam kodam valsts pārvaldē

BlogsValsts sektorā atvērtā koda potenciāls ir liels. Pārsvarā valsts sektora biznesa loģika nav slēpjama, gluži pretēji - tā jau ir publiska, ierakstīta normatīvajos aktos. Atvērtā koda izmantošana valsts sektorā var veicināt pārredzamību, demokratizēt piekļuvi tehnoloģijai un veicināt kopīgu risinājumu radīšanu.