Jauna iespēja! Lietotāji tiešsaistē var pieprasīt tiesības VPS lietojumprogrammām

Cenšamies strādāt efektīvāk un zaļāk!

Lai pieprasītu tiesības kādai no VPS lietojumprogrammām, vairs nav jāizdrukā iesniegumu forma. Tiesību pieprasījumu iespējams aizpildīt un iesniegt saskaņošanai tiešsaistē. Turklāt, pēc pieprasījuma saskaņošanas tiesības automātiski stāsies spēkā.

Kā pirmās lietojumprogrammas tiesību pieprasīšanai elektroniski tiek piedāvātas: APUS, BRIDZIS, DZIMTS, JUPIS, PERS, SOPA. Pakāpeniski šādai iespējai gatavosim arī pārējās lietojumprogrammas, un par to ziņosim.

Lietojumprogrammas tiesības var pieprasīt gan darbinieks pats, norādot kā saskaņotāju savu vadītāju, gan viņa vadītājs (nepieciešamas LIETOTAJS tiesības “Tiesību pieprasīšana savas struktūrvienības darbiniekam”), norādot, ka tiesības pieprasa savam darbiniekam. Noslēgumā tiesību pieprasījums nonāk pie tiesību administratora, kurš ar savu saskaņojumu tiesības piešķir. Viss notiek elektroniski.

Pārejas procesā paralēli tiek saglabāta iespēja pieprasīt tiesības ar veidlapu palīdzību, bet ar laiku tā tiks slēgta. Aicinām visus iepazīties ar jauno iespēju pieprasīt tiesības tiešsaistē. To var veikt jebkurš darbinieks, kuram ir VPS lietotājs.

Tiesību pieprasīšanas pakalpojums: https://visvaris.zzdats.lv/RightsRequest

Tiesību pieprasīšanas apraksts: https://visvaris.zzdats.lv/RightsRequest/Help/Visvaris/index.htm

Ja tiesību pieprasīšanas procesā nepieciešama palīdzība:

tālrunis: 67333600, 67505875;

e-pasts: serviss@zzdats.lv

e-pasts tehnisku problēmu pieteikumiem: lieto@zzdats.lv

Citi raksti

Arī Latvija ir gatava atvērtam kodam valsts pārvaldē

BlogsValsts sektorā atvērtā koda potenciāls ir liels. Pārsvarā valsts sektora biznesa loģika nav slēpjama, gluži pretēji - tā jau ir publiska, ierakstīta normatīvajos aktos. Atvērtā koda izmantošana valsts sektorā var veicināt pārredzamību, demokratizēt piekļuvi tehnoloģijai un veicināt kopīgu risinājumu radīšanu.