E-prasmju nedēļas ietvaros aicinām apgūt programmu SOPA

E-prasmju nedēļas ietvaros studentiem, kuri apgūst profesiju sociālais darbinieks, piedāvājam apgūt sociālās palīdzības administrēšanas lietojumprogrammu SOPA bez maksas.

Ideja par apmācībām radās pārskatot sludinājumus uz vakanto darba vietu “Sociālais darbinieks” pašvaldību sociālajos dienestos. Bieži vien kā prasība pretendentam tiek norādīta prasme strādāt ar sociālo pabalstu administrēšanas lietojumprogrammu SOPA. Lai studentiem būtu priekšstats par lietojumprogrammu un veicinātu studentu konkurētspēju darba tirgū, E-prasmju nedēļas ietvaros 9. un 11.martā piedāvājam apgūt programmu SOPA. Apmācības norisināsies uzņēmuma SIA “ZZ Dats” (programmas izstrādātājs un uzturētājs) mācību klasē, Elizabetes ielā 41/43, Rīgā.

Interesentus lūdzam pieteikties apmācībām sev vēlamajā datumā. Reģistrēšanās apmācībām ir obligāta prasība, lai varam veiksmīgi organizēt apmācību procesu.

Citi raksti

Arī Latvija ir gatava atvērtam kodam valsts pārvaldē

BlogsValsts sektorā atvērtā koda potenciāls ir liels. Pārsvarā valsts sektora biznesa loģika nav slēpjama, gluži pretēji - tā jau ir publiska, ierakstīta normatīvajos aktos. Atvērtā koda izmantošana valsts sektorā var veicināt pārredzamību, demokratizēt piekļuvi tehnoloģijai un veicināt kopīgu risinājumu radīšanu.