E-prasmju nedēļas ietvaros aicinām apgūt programmu SOPA

E-prasmju nedēļas ietvaros studentiem, kuri apgūst profesiju sociālais darbinieks, piedāvājam apgūt sociālās palīdzības administrēšanas lietojumprogrammu SOPA bez maksas.

Ideja par apmācībām radās pārskatot sludinājumus uz vakanto darba vietu “Sociālais darbinieks” pašvaldību sociālajos dienestos. Bieži vien kā prasība pretendentam tiek norādīta prasme strādāt ar sociālo pabalstu administrēšanas lietojumprogrammu SOPA. Lai studentiem būtu priekšstats par lietojumprogrammu un veicinātu studentu konkurētspēju darba tirgū, E-prasmju nedēļas ietvaros 9. un 11.martā piedāvājam apgūt programmu SOPA. Apmācības norisināsies uzņēmuma SIA “ZZ Dats” (programmas izstrādātājs un uzturētājs) mācību klasē, Elizabetes ielā 41/43, Rīgā.

Interesentus lūdzam pieteikties apmācībām sev vēlamajā datumā. Reģistrēšanās apmācībām ir obligāta prasība, lai varam veiksmīgi organizēt apmācību procesu.

Citi raksti

IWiRoM aktualitātes

IWiRoM: Jauna tipa intelektiskas ziemas ceļu uzturēšanas atbalsta informācijas sistēmas un tai pielāgota ERP integrācijas risinājuma izstrāde uzturēšanas procesu efektivitātes […]

Studentu pieredzes stāsti praksē ZZ Dats

Praktiskās pieredzes iegūšana ir ārkārtīgi svarīga un augstskolām tai būtu jāpievērš vairāk uzmanības. ZZ Dats administrācijas un personāla vadītāja Iveta […]