E-prasmju nedēļas ietvaros aicinām apgūt programmu SOPA

E-prasmju nedēļas ietvaros studentiem, kuri apgūst profesiju sociālais darbinieks, piedāvājam apgūt sociālās palīdzības administrēšanas lietojumprogrammu SOPA bez maksas.

Ideja par apmācībām radās pārskatot sludinājumus uz vakanto darba vietu “Sociālais darbinieks” pašvaldību sociālajos dienestos. Bieži vien kā prasība pretendentam tiek norādīta prasme strādāt ar sociālo pabalstu administrēšanas lietojumprogrammu SOPA. Lai studentiem būtu priekšstats par lietojumprogrammu un veicinātu studentu konkurētspēju darba tirgū, E-prasmju nedēļas ietvaros 9. un 11.martā piedāvājam apgūt programmu SOPA. Apmācības norisināsies uzņēmuma SIA “ZZ Dats” (programmas izstrādātājs un uzturētājs) mācību klasē, Elizabetes ielā 41/43, Rīgā.

Interesentus lūdzam pieteikties apmācībām sev vēlamajā datumā. Reģistrēšanās apmācībām ir obligāta prasība, lai varam veiksmīgi organizēt apmācību procesu.

Citi raksti

Kopš marta ārvalstīs atprečotas 273 e-receptes

Kopš pārrobežu e-recepšu datu apmaiņas ar noteiktām dalībvalstīm, Latvijas iedzīvotāji šo pakalpojumu izmantojuši 273 reizes, iegādājoties elektroniski izrakstītās zāles atrodoties ārzemēs. Savukārt ārzemnieki šādu iespēju Latvijā izmantojuši 120 reizes.