ZZ Dats iegūst IKT nozares balvu Platīna pele

Šodien, 2 decembrī norisinājās LIKTA konference “Digitālais kompass”, kuras laikā tika pasniegtas arī IKT nozares balvas Platīna Pele.

Sadaļā Sistēmas par labāko tika atzīts Nacionālā veselības dienesta pasūtītais digitālā Covid-19 sertifikāta risinājums, kuru izstrādāja SIA ZZ Dats sadarbojoties ar apakšuzņēmējiem SIA Kleintech Services un SIA Mobilly.

ZZ Dats direktors Edžus Žeiris saņemot balvu uzsvēra dažas lietas: “Risinājums kļuvis par vienu no biežāk lietotajiem sabiedrībā. Projekta izstrādē bija vairāk kā 2 iesaistītie, lielu lomu spēlē sabiedrība, lai risinājumu uztaisītu ātri un kvalitatīvi. Patiess prieks, ka risinājums strādā un izmanto visi. Papildus ieguvums ir arī tas, ka risinājums mazina digitālo plaisu sabiedrības IT zināšanās.  Vēlos pateikt arī PALDIES ģimenēm, par to, ka atbalstīja visus iesaistītos darbiniekus, jo risinājuma izstrāde prasīja daudz darba stundu.”

Citi raksti

IWiRoM aktualitātes

IWiRoM: Jauna tipa intelektiskas ziemas ceļu uzturēšanas atbalsta informācijas sistēmas un tai pielāgota ERP integrācijas risinājuma izstrāde uzturēšanas procesu efektivitātes […]

Studentu pieredzes stāsti praksē ZZ Dats

Praktiskās pieredzes iegūšana ir ārkārtīgi svarīga un augstskolām tai būtu jāpievērš vairāk uzmanības. ZZ Dats administrācijas un personāla vadītāja Iveta […]