ZZ Dats 20 gadi!

2015.gada 29.decembrī ZZ Dats atzīmēja savu 20 gadu jubileju kopš darbības uzsākšanas. Divdesmit gadi visplašākajā emociju gammā – pilni spriedzes un viegluma, uzvaru un zaudējumu, pārliecības un neticības, smieklu un asaru. Šie 20 gadi ir nozīmīgi ne tikai mūsu darbībai, bet arī uzņēmuma attīstībai.

1995.gadā mēs uzsākām darbību kā SIA ZZ Dats ar diviem darbiniekiem. Šodien uzņēmumā strādā 90 kvalificēti IT speciālisti – sistēmu analītiķi, testētāji, programmētāji, projektu vadītāji, dokumentētāji, sistēmu administratori, klientu konsultanti un citi darbinieki. Esam līderi pašvaldību programmatūras izstrādē. 119 Latvijas pašvaldības savā darbā izmanto Vienoto pašvaldību sistēmu, kuras lietotāju skaits pārsniedz 45 000.

20 gadu laikā esam izstrādājuši vairāk kā 25 lietojumprogrammas un 65 elektroniskos pakalpojumus. Esam izstrādājuši portālu www.epakalpojumi.lv un Rīgas pašvaldības e-pakalpojumu portālu www.eriga.lv, piedalījušies portāla www.latvija.lv attīstībā.

Paldies, ka esat palīdzējuši mums šo gadu laikā augt, pilnveidoties un apliecināt sevi! Paldies par vienreizējo sadarbību un veiksmīgi realizētajiem projektiem!

Atskats uz ZZ Dats 20 gadu balli – šeit

Citi raksti

Piesakies Ēnu dienai ZZ Dats 

No 2024. gada 1. līdz 18. martam jauniešus, kuriem interesē darbs IT nozarē, aicinām pieteikties Ēnu dienai ZZ Dats komandā.