Ziemassvētkos iepriecinām ne tikai darbinieku bērnus, bet arī mazbērnus un krustbērnus

Šajos Ziemassvētkos iepriecinājām savu darbinieku 220 bērnus, mazbērnus un krustbērnus, rīkojot svētku pasākumu un sarūpējot dāvaniņas. Savukārt līdzekļus, ko katru gadu izmantojam sadarbības partneru sveikšanai, ziedojām biedrības Dr. Klauns darbībai, dodot iespēju vēl vairāk bērniem Latvijas slimnīcās veseļoties ar prieku.

“Lai veicinātu kopā būšanu, kas pēc pandēmijas laika ir īpaši svarīgi mums katram, lai radītu neaizmirstamas atmiņas, mūsu darbinieku mīļajiem – jaunākajai paaudzei, kura mīļa, šogad Ziemassvētku pasākumā iepriecinājām ne tikai kolēģu bērnus, bet arī mazbērnus un krustbērnus vecumā līdz 18 gadiem. Uzņēmums pastāv jau gandrīz 30 gadus, mūsu lojālāko darbinieku ģimenēs bērni izaug un tiek sagaidīti mazbērni. Varējām paskatīties, cik katrs paaudzies liels, daudziem mazākajiem bērniem šī bija pirmā Ziemassvētku eglīte ārpus mājām – izrotātā eglīte, bērnu iemīļotā varone Tuta, dāvaniņas – tas viss iepriecināja mazākas un lielākas sirsniņas! Zinām, ka daudzās darbavietās ir diskusijas, vai vajadzētu apsveikt darbinieku bērnus, tikmēr mēs ticam, ka neatkarīgi no vecuma lieliskā kopā būšana noteikti paliks atmiņā gan bērniem, gan vecākiem, gan vecvecākiem un krustvecākiem – ja vien varam sniegt prieku, tas jādara! Siltu emociju piepildītajā svētku pasākumā priecīgi tapām mēs visi – lai tas neviltotais bērna prieks un neaprakstāmā sajūsma pavada mūs visā nākamajā gadā!” tā SIA “ZZ Dats” administrācijas un personāla vadītāja Iveta Kažemaka. “Laikā, kad augsti kvalificētu darbinieku nodrošinājums, īpaši IT nozarē, ir izaicinājums, esam gandarīti, ka šodien ZZ Dats esam 180 kolēģi! No tiem lielākā daļa darbinieku ir jau ilgstoši strādājoši IT projektu vadītāji, programmētāji, testētāji un sistēmanalītiķi, kuriem varam nodrošināt labi apmaksātu darbu, lai viņiem un viņu ģimenes locekļiem būtu stabilas un drošas attīstības iespējas savā valstī – Latvijā,” ir gandarīts SIA “ZZ Dats” direktors Edžus Žeiris.

Citi raksti

Piesakies Ēnu dienai ZZ Dats 

No 2024. gada 1. līdz 18. martam jauniešus, kuriem interesē darbs IT nozarē, aicinām pieteikties Ēnu dienai ZZ Dats komandā.