Veselu mēnesi 3 skolnieki bija daļa no ZZ Dats komandas

Šogad, jūlija mēnesī, 3 skolēniem piedāvājām vasaras darbu ZZ Dats. Eduards (Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 9.klase), Krišjānis (Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 10.klase) un Nils (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 11.klase) guva pieredzi programmēšanā, piedalījās komandas sapulcēs un bija daļa no ZZ Dats komandas.

Eduards par savu vasaras darbu saka tā: “Mentore man deva dažādus uzdevumus, kas man palīdzēja iemācīties PL/SQL un C# programmēšanas valodas. Esmu ļoti pateicīgs par šīm zināšanām!”

Krišjānis savam mentoram ir pateicīgs par pieredzi, ko sniedza un par lielo palīdzību, kad problēmas atrisināšana sagādāja lielākas grūtības.

Nils par savu pieredzi saka tā: “Mentors man deva dažādus uzdevumus, ar kuru palīdzību iemācījos C#, Javascript, PL/SQL. Esmu pateicīgs par daudz noderīgiem padomiem nākotnei, kur labāk meklēt informāciju un kam īpaši pievērst uzmanību mācoties.”

Lai izdodas kļūt par izciliem programmētājiem un pēc laika ceram jūs ieraudzīt ZZ Dats darbinieku vidū!

Kā skolniekiem veicās vasaras darbā, var noskatīties zemāk esošajā video

Citi raksti

IWiRoM aktualitātes

IWiRoM: Jauna tipa intelektiskas ziemas ceļu uzturēšanas atbalsta informācijas sistēmas un tai pielāgota ERP integrācijas risinājuma izstrāde uzturēšanas procesu efektivitātes […]

Studentu pieredzes stāsti praksē ZZ Dats

Praktiskās pieredzes iegūšana ir ārkārtīgi svarīga un augstskolām tai būtu jāpievērš vairāk uzmanības. ZZ Dats administrācijas un personāla vadītāja Iveta […]