Veselu mēnesi 3 skolnieki bija daļa no ZZ Dats komandas

Šogad, jūlija mēnesī, 3 skolēniem piedāvājām vasaras darbu ZZ Dats. Eduards (Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 9.klase), Krišjānis (Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 10.klase) un Nils (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 11.klase) guva pieredzi programmēšanā, piedalījās komandas sapulcēs un bija daļa no ZZ Dats komandas.

Eduards par savu vasaras darbu saka tā: “Mentore man deva dažādus uzdevumus, kas man palīdzēja iemācīties PL/SQL un C# programmēšanas valodas. Esmu ļoti pateicīgs par šīm zināšanām!”

Krišjānis savam mentoram ir pateicīgs par pieredzi, ko sniedza un par lielo palīdzību, kad problēmas atrisināšana sagādāja lielākas grūtības.

Nils par savu pieredzi saka tā: “Mentors man deva dažādus uzdevumus, ar kuru palīdzību iemācījos C#, Javascript, PL/SQL. Esmu pateicīgs par daudz noderīgiem padomiem nākotnei, kur labāk meklēt informāciju un kam īpaši pievērst uzmanību mācoties.”

Lai izdodas kļūt par izciliem programmētājiem un pēc laika ceram jūs ieraudzīt ZZ Dats darbinieku vidū!

Kā skolniekiem veicās vasaras darbā, var noskatīties zemāk esošajā video

Citi raksti

Arī Latvija ir gatava atvērtam kodam valsts pārvaldē

BlogsValsts sektorā atvērtā koda potenciāls ir liels. Pārsvarā valsts sektora biznesa loģika nav slēpjama, gluži pretēji - tā jau ir publiska, ierakstīta normatīvajos aktos. Atvērtā koda izmantošana valsts sektorā var veicināt pārredzamību, demokratizēt piekļuvi tehnoloģijai un veicināt kopīgu risinājumu radīšanu.