Veselu mēnesi 3 skolnieki bija daļa no ZZ Dats komandas

Šogad, jūlija mēnesī, 3 skolēniem piedāvājām vasaras darbu ZZ Dats. Eduards (Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 9.klase), Krišjānis (Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 10.klase) un Nils (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 11.klase) guva pieredzi programmēšanā, piedalījās komandas sapulcēs un bija daļa no ZZ Dats komandas.

Eduards par savu vasaras darbu saka tā: “Mentore man deva dažādus uzdevumus, kas man palīdzēja iemācīties PL/SQL un C# programmēšanas valodas. Esmu ļoti pateicīgs par šīm zināšanām!”

Krišjānis savam mentoram ir pateicīgs par pieredzi, ko sniedza un par lielo palīdzību, kad problēmas atrisināšana sagādāja lielākas grūtības.

Nils par savu pieredzi saka tā: “Mentors man deva dažādus uzdevumus, ar kuru palīdzību iemācījos C#, Javascript, PL/SQL. Esmu pateicīgs par daudz noderīgiem padomiem nākotnei, kur labāk meklēt informāciju un kam īpaši pievērst uzmanību mācoties.”

Lai izdodas kļūt par izciliem programmētājiem un pēc laika ceram jūs ieraudzīt ZZ Dats darbinieku vidū!

Kā skolniekiem veicās vasaras darbā, var noskatīties zemāk esošajā video

Citi raksti

Latviešu valodas runas atpazīšanas diktēšanas sistēmas risinājuma izstrāde sociālo pakalpojumu jomā kvalitātes un pieejamības nodrošināšanai

SIA “ZZ Dats” sadarbībā ar SIA “RGP” un SIA "Rehabilitācijas centrs "Tērvete"" turpina īstenot pētniecības projektu Nr.2.3 “Latviešu valodas runas atpazīšanas diktēšanas sistēmas risinājuma izstrāde sociālo pakalpojumu jomā kvalitātes un pieejamības nodrošināšanai” IT Kompetences centra Projekta Nr. 5.1.1.2.i.0/1/22/A/CFLA/008 ietvarā.

Latvijā pirmoreiz sociālās jomas speciālistu teikto tekstā atšifrēsrunas atpazīšanas programma

Jelgavas valstspilsēta ir pirmā pašvaldība Latvijā, kas sociālā darba optimizācijai izmantos runas atpazīšanas programmu. Runas atpazīšanas programma atvieglos Jelgavas valstspilsētas Sociālo lietu pārvaldes darbinieku ikdienu, paaugstinot darba kvalitāti, nodrošinās uz datiem pieņemtu lēmumus, to pēctecību – operatīvu iespēju iegūt un izmantot pārvaldē uzkrātos datus.