Klientu konsultants/-e NINO, NOMA uz noteiktu laiku

Vakance aktīva līdz 01.08.2023.

NINO ir nekustamā īpašuma nodokļa administrēšanas lietojumprogramma. NOMA ir nekustamā īpašuma objektu nomas administrēšanas lietojumprogramma. Klientu konsultants atbalsta un konsultē pašvaldību speciālistus sistēmas lietošanā.

Sagaidām

Prasības:

  • piemīt vēlme strādāt par klientu konsultantu vai ir pieredze šajā jomā
  • ir labas latviešu valodas zināšanas (mutvārdos un rakstos)
  • ir izpratne par informācijas sistēmām
  • labas iemaņas darbā ar datoru – spēja apgūt lietojumprogrammu un par to pastāstīt citiem;
  • teicamas komunikācijas un prezentācijas prasmes:
  • spēja pārliecināt un argumentēt;
  • konstruktīvi risināt konfliktus un problēmsituācijas;
  • spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
  • prasme saistoši un saprotami pasniegt informāciju;
  • augstākā izglītība;
  • B kategorijas vadītāja apliecība.

Par priekšrocību uzskatīsim:

  • pieredze darbā ar NINO, NOMA lietojumprogrammām
  • zināšanas par nekustamā īpašuma nodokli
  • zināšanas par pašvaldības darbu vai pieredze;

Uzdevumi:

Pienākumi lietojumprogrammu ieviešanas darbā:

  • komunikācija ar klientiem pirms programmu ieviešanas, klientu prasību noskaidrošana, alternatīvu piedāvāšana;
  • lietojumprogrammas demonstrācija un mācību vadīšana birojā vai pie klienta;
  • programmu ieviešanas prasību un termiņu (plāna) sagatavošana;
  • lietojumprogrammas konfigurēšana.

Pienākumi lietojumprogrammas uzturēšanas darbā:

  • klientu konsultēšana pa tālruni, e-pastos un iekšējā uzdevumu pārvaldības sistēmā, precizējot problēmu un piedāvājot alternatīvas, risinājumu;
  • pieteikumu apstrāde un problēmu identificēšana lietojumprogrammās;
  • klientu prasību noformulēšana jaunu funkcionalitāšu izstrādei.

Piedāvājam

Iespēju strādāt attālināti;

Elastīgu darba laika sākumu;

Biroju Rīgas centrā, apmaksātu autostāvvietu;

Apmaksātas konferences;

Veselības apdrošināšanu (papildus pamatprogrammai ir iekļautas programmas “Zobārstniecība” un “Sports”);

Iedvesmojošus komandas pasākumus.

Alga mēnesī (bruto): Piedāvājam profesionālajām prasmēm atbilstošu bruto darba samaksu no 1400.00 līdz 1800.00 EUR

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz otro atlases kārtu. Pretendentiem, kuri netiks aicināti uz otro atlases kārtu, vēlreiz pateicamies un vēlam panākumus!

Ja vēlies pievienoties mūsu komandai, sūti savu CV un motivācijas vēstuli ar norādi  “Klientu konsultants(e) NINO, NOMA” uz e-pasta adresi darbs@zzdats.lv

Kolēģi meklējam uz noteiktu laiku.

Uzzini vairāk par mums

Apskati labumus, ko saņem darbinieki

Biežāk uzdotie jautājumi