Save trees

IMG_2583Mēs ik dienu aicinām pašvaldības, lai tās mudina iedzīvotājus pieteikties nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksāšanas paziņojuma elektroniskai saņemšanai portālā www.epakalpojumi.lv – tādā veidā domājot par vidi un ietaupot resursus.

Lai dotu lielāku ieguldījumu dabas aizsardzībā, mēs paši esam uzsākuši vākt makulatūru. Izlietoto papīru un kartona iepakojumu neizmetam vairs atkritumu grozā, bet gan attēlā redzamajā kartona kastē. Izmantotais papīrs ir laba izejviela papīra ražošanai. No makulatūras tiek ražots zīmēšanas papīrs, čaulu papīrs un čaulas, kā arī tapešu pamatnes papīrs. Interesanti, cik kg makulatūras mums izdosies savākt?

Ja nāc ciemos pie mums vai nāc uz apmācībām, atnes arī savu izmantoto papīru!

P.S. Ar makulatūras nodošanu nekas vēl nebeigsies! Pavasarī plānojam iestādīt kokus. Plašāka informācija par koku stādīšanu, sekos vēlāk pavasarī.

Citi raksti

IWiRoM aktualitātes

IWiRoM: Jauna tipa intelektiskas ziemas ceļu uzturēšanas atbalsta informācijas sistēmas un tai pielāgota ERP integrācijas risinājuma izstrāde uzturēšanas procesu efektivitātes […]

Studentu pieredzes stāsti praksē ZZ Dats

Praktiskās pieredzes iegūšana ir ārkārtīgi svarīga un augstskolām tai būtu jāpievērš vairāk uzmanības. ZZ Dats administrācijas un personāla vadītāja Iveta […]