Papildinājumi Vienotajā pašvaldību sistēmā saistībā ar izsludināto ārkārtējo situāciju valstī

Pavasaris atnācis ar vairāk izaicinājumiem, nekā gada sākumā kāds varēja iedomāties. Taču izaicinājumi liek mums augt, padara mūs stiprākus un ir kā dzinulis, kas liek iet uz priekšu. Lai arī mēs šajās dienās paliekam mājās, turpinām strādāt ar pilnu jaudu.

Maksimāli ātri reaģējam uz klientu vajadzībām. Izstrādājam papildinājumus sistēmās un lietojumprogrammās, kur izmaiņas nepieciešamas saistībā ar izsludināto ārkārtējo situāciju valstī. Tā piemēram, Vienotās pašvaldību sistēmas lietojumprogrammās tiek realizēti šādi papildinājumi:

Nekustamo īpašumu administrēšanas jomā:

  • Lietojumprogrammā NINO, balstoties uz pašvaldību pieprasījumu, tiek nodrošināta iespēja automātiski pārcelt nekustamā īpašuma nodokļa apmaksas termiņu.
  • Lietojumprogrammā NOMA, balstoties uz pašvaldību pieprasījumu, tiek nodrošināta iespēja automātiski pārcelt pašvaldības nekustamā īpašuma objektu nomas rēķinu apmaksas termiņus vai uz laiku apturēt nokavējuma naudas aprēķinu.

Sociālās sfēras procesu pārvaldībā:

  • Lietojumprogrammā SOPA darbs noris pie valsts finansētā asistenta pakalpojuma atšķirīgas apstrādes ārkārtas situācijas periodā, krīzes pabalsta un krīzes izziņas ieviešanas.
  • Tiek nodrošināts atbalsts pašvaldībām identificēt trūcīgos un maznodrošinātos klientus, kuriem ārkārtas situācijas dēļ tiek pagarināts statusa periods bez papildu izvērtēšanas.

Arī šajā laikā ZZ Dats turpina strādāt ar pilnu jaudu – izstrādā jaunus risinājumus, nodrošina esošo sistēmu un lietojumprogrammu uzturēšanas darbus, kā arī veic klientu atbalstu pilnā apmērā kā līdz šim.

Citi raksti

Latviešu valodas runas atpazīšanas diktēšanas sistēmas risinājuma izstrāde sociālo pakalpojumu jomā kvalitātes un pieejamības nodrošināšanai

SIA “ZZ Dats” sadarbībā ar SIA “RGP” un SIA "Rehabilitācijas centrs "Tērvete"" turpina īstenot pētniecības projektu Nr.2.3 “Latviešu valodas runas atpazīšanas diktēšanas sistēmas risinājuma izstrāde sociālo pakalpojumu jomā kvalitātes un pieejamības nodrošināšanai” IT Kompetences centra Projekta Nr. 5.1.1.2.i.0/1/22/A/CFLA/008 ietvarā.

Latvijā pirmoreiz sociālās jomas speciālistu teikto tekstā atšifrēsrunas atpazīšanas programma

Jelgavas valstspilsēta ir pirmā pašvaldība Latvijā, kas sociālā darba optimizācijai izmantos runas atpazīšanas programmu. Runas atpazīšanas programma atvieglos Jelgavas valstspilsētas Sociālo lietu pārvaldes darbinieku ikdienu, paaugstinot darba kvalitāti, nodrošinās uz datiem pieņemtu lēmumus, to pēctecību – operatīvu iespēju iegūt un izmantot pārvaldē uzkrātos datus.