Mazajām sirsniņām Ziemassvētku vecīša sagaidīšana vecāku, krustvecāku vai vecvecāku darbvietā ir īpašs gada nogales notikums

Īpašā Ziemassvētkiem veltītā pasākumā informācijas tehnoloģiju uzņēmums SIA “ZZ Dats” iepriecinājis savu darbinieku 146 bērnus, mazbērnus un krustbērnus, kuri kopā ar saviem mīļajiem pie eglītes satika bērnu vidū tik populāro lācēnu Ričiju Rū un citus meža iemītniekus, Ziemassvētku vecīti, kā arī praktiski rosījās eglītes rotājumu izgatavošanas, piparkūku dekorēšanas un karameļu gatavošanas darbnīcās, darbojās arī svētku pasts.

“Lai veicinātu kopā būšanu un radītu neaizmirstamas atmiņas, mūsu darbinieku mīļajiem – jaunākajai paaudzei, Ziemassvētku pasākumā iepriecinājām ne tikai kolēģu bērnus, bet arī mazbērnus un krustbērnus vecumā līdz 18 gadiem. Uzņēmums pastāv jau gandrīz 30 gadus, mūsu lojālāko darbinieku ģimenēs bērni izaug un tiek sagaidīti mazbērni. Mūsu darbinieku ģimenēs šogad piedzimuši 10 bērniņi. Ārons piedzima pasākuma rītā. Viņiem šī bija pirmā Ziemassvētku eglīte, pirmā bilde ar Ziemassvētku vecīti.

Izrotātā eglīte, muzikālie draugi, dāvaniņas – tas viss iepriecināja mazākas un lielākas sirsniņas! Neatkarīgi no vecuma, lieliskā kopā būšana noteikti paliks atmiņā gan bērniem, gan vecākiem, gan vecvecākiem un krustvecākiem – ja vien varam sniegt prieku, tas jādara! Mums ir svarīgi, lai Latvijas iedzīvotāji savus bērnus audzinātu šeit, un šī ir viena no mūsu iespējām pateikt kolēģiem paldies par darbu gada garumā, pateikt paldies mūsu darbinieku ģimenēm un radīt kopības sajūtu. Esam gandarīti, ka varam nodrošināt labi apmaksātu darbu, lai viņiem un viņu ģimenes locekļiem būtu stabilas un drošas attīstības iespējas savā valstī – Latvijā,” uzsver SIA “ZZ Dats” administrācijas un personāla vadītāja Iveta Kažemaka.

“Tik skaists pasākums, kurā darbojās tik daudz redzamu un neredzamu gariņu!” paldies par iespēju būt kopā saka SIA “ZZ Dats” personāla  speciāliste Arnita Ragauska. “Mana krustmeitiņa bija sajūsmā par karameļu darbnīcu un eglīšu rotājumu darbnīcu. Paldies arī jautrajam Ričijam Rū, mazā izdejojās un izdziedājās uz nebēdu, mājās devāmies patīkami nogurušas,” izjūtās par pasākumu dalās SIA “ZZ Dats” iepirkumu speciāliste Alise Ozola. Savukārt projektu vadītāja Inguna Ievīte-Andersone atzīst, ka visas piedzīvotās aktivitātes lieliski iepriecināja ne tikai bērnus, bet arī viņu vecākus, krustvecākus un vecvecākus: “Bērnu draiskulīgās čalas un kāju dipoņa kopā ar pieaugušo sarunām, atbalstu mazajiem darbnīcās un dāvanu saņemšanā pie eglītes radīja brīnišķīgu Ziemassvētku sajūtu – rosīgu, muzikālu un garšīgu. Tā mūsmājās turpinājās vēl ar Ziemassvētku filmu vakaru un dāvaniņā saņemto popkornu.”

Savukārt līdzekļus, ko SIA “ZZ Dats”  katru gadu izmanto sadarbības partneru sveikšanai, uzņēmums ziedojis biedrības Dr. Klauns darbībai, dodot iespēju vēl vairāk bērniem Latvijas slimnīcās veseļoties ar prieku.

Citi raksti

Kopš marta ārvalstīs atprečotas 273 e-receptes

Kopš pārrobežu e-recepšu datu apmaiņas ar noteiktām dalībvalstīm, Latvijas iedzīvotāji šo pakalpojumu izmantojuši 273 reizes, iegādājoties elektroniski izrakstītās zāles atrodoties ārzemēs. Savukārt ārzemnieki šādu iespēju Latvijā izmantojuši 120 reizes.