Kas jāzina un kam būtu jābūt gatavam, strādājot IT nozarē

Neskatoties uz to, ja esi students pirmo gadu, vai studē jau kādu laiku, katra studiju gada sākumā un tā laikā docētāji tevi sauks par nākamo nozares speciālistu. Lekciju un praktisko nodarbību laikā attīstīsi savas prasmes, pilnveidosi sevi, lai pēc absolvēšanas darbotos sevis izvēlētajā nozarē.


Ir svarīgi atcerēties, ka realitātē nekas nenotiek kā universitātē, bet, protams, iegūtās zināšanas ir nepieciešamas. Praktisko nodarbību laikā students pilnveido prasmes, risinot uzdevumos attēlotās problēmas, tomēr visbiežāk šie uzdevumi ir radīti, lai iemācītos konkrētajā kursā prasīto. Studijas nevajag salīdzināt ar realitāti, tāpēc ir svarīgi zināt, kā problēmas tiek risinātas praksē.
Darbs studiju laikā studentam ir viena no vēlmēm, it īpaši, ja tas ir viņa izvēlētajā nozarē. Sāc kā praktikants, pierādi sevi un kļūsti par patstāvīgi ZZ Dats komandas dalībnieku.


Kas jāzina un kam būtu jābūt gatavam, strādājot IT nozarē, kāda ir darba vide, vai darbu var apvienot ar studijām, kādas priekšrocības ir ZZ Dats komandai? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem uzzināsi noklausoties sarunu ar ZZ Dats komandas studentiem, kas šogad absolvējuši maģistra un bakalaura grāda studiju programmas.

Citi raksti

Kopš marta ārvalstīs atprečotas 273 e-receptes

Kopš pārrobežu e-recepšu datu apmaiņas ar noteiktām dalībvalstīm, Latvijas iedzīvotāji šo pakalpojumu izmantojuši 273 reizes, iegādājoties elektroniski izrakstītās zāles atrodoties ārzemēs. Savukārt ārzemnieki šādu iespēju Latvijā izmantojuši 120 reizes.