IWiRoM aktualitātes

Jauna tipa intelektiskas ziemas ceļu uzturēšanas atbalsta informācijas sistēmas un tai pielāgota ERP integrācijas risinājuma izstrāde uzturēšanas procesu efektivitātes paaugstināšanai.

SIA “ZZ Dats” turpina Projekta Nr.1.1.1.1/20/A/053 “Jauna tipa intelektiskas ziemas ceļu uzturēšanas atbalsta informācijas sistēmas un tai pielāgota ERP integrācijas risinājuma izstrāde uzturēšanas procesu efektivitātes paaugstināšanai” īstenošanu.

Ir pilnībā pabeigta IWiRoM platformas tehnisko risinājumu aizmugursistēmas, kā arī specializētas mobilās lietotnes projektēšana, kā arī veiksmīgi noslēdzies darbs pie IWiRoM platformas un GVEDIS moduļa lietotāja interfeisa projektējuma, kas tika izstrādāts atbilstoši konkrētās ERP sistēmas noteiktajai lietotāja saskarnes projektēšanas praksei.

Dotajā brīdī turpinās darbs pie analītisko un mašīnapmācības modeļu izstrādes, kas sevī ietver modeļu apmācības datu sagatavošanas procesus, braukšanas apstākļu novērtēšanas modeļu ansambļa un ekonomiskā pamatojuma analītiskā modeļa izstrādi, ziemas ceļu uzturēšanas labo prakšu formalizēšana kā arī dziļās apmācības tīkla modeļa prototipa izstrādi. Paredzams, ka darbi tiks pabeigti līdz 14.10.2022.

Projekta kopējās izmaksas: 716 462,07 EUR no tām plānotais ERAF atbalsts 476 570,47 EUR. Projektu plānots īstenot līdz 30.06.2023.

Citi raksti

Piesakies Ēnu dienai ZZ Dats 

No 2024. gada 1. līdz 18. martam jauniešus, kuriem interesē darbs IT nozarē, aicinām pieteikties Ēnu dienai ZZ Dats komandā.