Darbam starptautiskajā tirgū “ZZ Dats” izveido jaunu zīmolu WNTR TECH

Darbam starptautiskajā informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) tirgū SIA “ZZ Dats” izveidojis jaunu zīmolu WNTR TECH. Tādējādi vienam no Latvijā vadošajiem uzņēmumiem IKT risinājumu un elektronisko pakalpojumu izpētes un izstrādes jomā būs plašākas iespējas savus risinājumus un kompetenci piedāvāt citās valstīs.

“ZZ Dats” ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, un līdz šim mūsu pamata tirgus ir bijis Latvijā. Tomēr uzņēmums soli pa solim aug un pēdējo gadu laikā esam ieguvuši lielu pieredzi dažādos starptautiskos projektos, un tas mums ir devis pārliecību, ka spējam savu kompetenci un zināšanas piedāvāt arī ārpus Latvijas robežām. IKT nozare ir viena no tām, kurai nav reģionālu robežu, un tas mums ļauj piedāvāt savus risinājumus gan kaimiņvalstīm Baltijā, gan Skandināvijā, kā arī citur pasaulē,” uzsver SIA “ZZ Dats” direktors Edžus Žeiris.

“Jau pašlaik esam izjutuši interesi par mūsu radītajiem risinājumiem no vairākiem ārvalstu partneriem – tie pārstāv gan valsts, gan privāto sektoru. Tas ir radījis pārliecību, ka Latvijas IKT speciālisti ir konkurētspējīgi starptautiskā mērogā un spēj radīt augstas pievienotās vērtības risinājumus, kuri ir pieprasīti visā pasaulē. Pašlaik esam izveidojuši 200 augsti kvalificētu speciālistu komandu un apņēmušies tuvākajā laikā paplašināt šo komandu. Būtiski, ka sadarbībā ar ārzemju partneriem arī mēs uzkrāsim jaunu pieredzi, ko varēsim izmantot darbam Latvijā – ieviest inovācijas t.sk. drošības un mākslīgā intelekta jomās, kas šobrīd ir strauji jāattīsta arī pie mums,” norāda Edžus Žeiris.

“ZZ Dats” jaunā zīmola mājaslapas vietnes angļu valodā adrese ir https://wntr.tech/ .

Citi raksti

Piesakies Ēnu dienai ZZ Dats 

No 2024. gada 1. līdz 18. martam jauniešus, kuriem interesē darbs IT nozarē, aicinām pieteikties Ēnu dienai ZZ Dats komandā.