Aicinām uz forumu “Pašvaldība – digitālās sabiedrības veidotāja”

Aicinām pašvaldību vadītājus uz forumu “Pašvaldība – digitālās sabiedrības veidotāja”, kas norisināsies 12. oktobrī, tiešsaistē.

Foruma mērķis ir vairot ideju, zināšanu un pieredzes apmaiņu pašvaldību vidū, dalīties ar labo praksi, kā arī diskutēt par aktuālajiem izaicinājumiem un problēmām digitālas sabiedrības veidošanā.

Dalībniekus sagaidīs intensīvs rīta cēliens, kurā paredzēts apskatīt sekojošus jautājumus: ilgtspējas loma pašvaldībā, klientu informācijas pārvaldības risinājuma attīstība,  pašvaldību pieredzes stāsti administratīvi teritoriālās reformas īstenošanā.

Klausoties foruma lekcija, būs iespēja uzdod savus jautājumus un reizē arī tīkloties tiešsaistē citu pašvaldību vadītājiem.

Foruma programma un reģistrācija pieejama šeit – https://www.zzdats.lv/pasvaldibu-forums-2021/

Aicinām reģistrēties pašvaldību forumam līdz 7. oktobrim.

Forumu organizē: ZZ Dats, Swedbank

Informatīvais partneris: Latvijas Pašvaldību savienība

Citi raksti

Maģiskus svētkus!

Svētīgus Ziemassvētkus un patīkamiem pārsteigumiem bagātu jauno gadu! Svētku dāvanu vietā, šogad iepriecinām mazās sirsniņas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, ziedojot Dakteriem […]

Mierpilnus svētkus!

Kur koki aug visstaltākie?Kur mākoņi visbaltākie?Kur putni dzied visskaļāk?Kur zāle zeļ viszaļāk?Dzimtenē. /Pēteris Brūveris/ Foto – Kristīne Tanne