31.martā videoseminārs “Kā pašvaldībai efektīvi sagatavoties e-Adreses ieviešanas projektam”

E-prasmju nedēļas ietvaros ZZ Dats organizē video semināru “Kā pašvaldībai efektīvi sagatavoties e-Adreses ieviešanas projektam?”

Oficiālās elektroniskās adreses likums noteic, ka valsts pārvaldes iestādēm, tai skaitā pašvaldībām un to iestādēm, kā arī privātpersonām, kurām deleģēts valsts pārvaldes uzdevums, eAdreses izmantošana ir obligāta no 2018. gada 1. jūnija.

Video semināra laikā VARAM pārstāve Inese Gaile sniegs plašu informāciju par to, kas ir eAdrese, kādi ir tās ieviešanas termiņi un kā pašvaldībai būt gatavai tās ieviešanai. SIA ZZ Dats pārstāvji – Zita Janitēna un Edžus Žeiris, stāstīs par iespējamo dokumentu apriti ieviešot e-adresi, par izaicinājumiem pēc eAdreses ieviešanas.

Tiešraidi 31.martā varēs skatīties Latvijas Pašvaldību savienības mājas lapā – šeit. Tiešraides sākums plkst.15:00.

Jautājumus saistībā ar e-Adreses ieviešanu aicinām sūtīt uz e-pastu marketings@zzdats.lv.

Video semināra mērķauditorija: pašvaldību iestāžu pakalpojumu sniegšanas organizēšanas, juridisko, informāciju tehnoloģiju un lietvedības jautājumu atbildīgie darbinieki.

Citi raksti

IWiRoM aktualitātes

IWiRoM: Jauna tipa intelektiskas ziemas ceļu uzturēšanas atbalsta informācijas sistēmas un tai pielāgota ERP integrācijas risinājuma izstrāde uzturēšanas procesu efektivitātes […]

Studentu pieredzes stāsti praksē ZZ Dats

Praktiskās pieredzes iegūšana ir ārkārtīgi svarīga un augstskolām tai būtu jāpievērš vairāk uzmanības. ZZ Dats administrācijas un personāla vadītāja Iveta […]