ZZ Dats piedalīsies LIKTA konferencē

LIKTA gadskārtējā konference ir nozīmīgākais nacionālais IKT nozares pasākums Latvijā, kas notiek ik rudeni. Šī gada konferences galvenā tēma – digitālais vienotais tirgus, kuras ietvaros tiks aplūkoti gan labās prakses piemēri un eksistējoši risinājumi šajā jomā, gan tiks diskutēts par izaicinājumiem un nākotnes vīzijām.

Arī ZZ Dats paudīs savu viedokli par  pašvaldību darbu ar Vienoto Pašvaldību Sistēmu (VPS). ZZ Dats direktora vietnieks attīstības jautājumos Edžus Žeiris mēģinās noskaidrot, cik efektīvs ir darbs ar VPS digitālajā vienotajā tirgū?

Konferences laikā tiks pasniegtas Latvijas IKT gada balvas “Platīna pele 2013”.

Aicinām  pašvaldību pārstāvjus apmeklēt LIKTA gadskārtējo konferenci, kas norisināsies šī gada 5.decembrī Radisson Blu Hotel Latvija.

Citi raksti

IWiRoM aktualitātes

IWiRoM: Jauna tipa intelektiskas ziemas ceļu uzturēšanas atbalsta informācijas sistēmas un tai pielāgota ERP integrācijas risinājuma izstrāde uzturēšanas procesu efektivitātes […]

Studentu pieredzes stāsti praksē ZZ Dats

Praktiskās pieredzes iegūšana ir ārkārtīgi svarīga un augstskolām tai būtu jāpievērš vairāk uzmanības. ZZ Dats administrācijas un personāla vadītāja Iveta […]