GVEDIS ALGAS lietotājiem ar pieredzi

ZZ Dats aicina piedalīties algu aprēķina lietojumprogrammas ALGAS (www.visvaris.lv) vienas dienas mācībās.

Mācības domātas lietotājiem ar pieredzi, kas vēlās apgūt lietojumprogrammas pilnu funkcionalitāti.

Mācību norises vieta: attālināti – tiešsaistē (rīks Microsoft Teams)

Mācību norisei nepieciešamais: dators ar interneta pieslēgumu, audio atskaņošanas iekārta (tumbiņas; austiņas vai jau iebūvēta audio atskaņošanas iekārta datorā)

Datumi un laiki: 

17.06.2020 – 9.00-14.00 (grupa nokomplektēta)

15.07.2020 – 9.00-14.00 (pieteikšanās līdz 10.07. plkst. 16.00)

19.08.2020 – 9.00-14.00 (pieteikšanās līdz 14.08. plkst. 16.00)

Mācību ilgums: 6 akadēmiskās stundas

Maksa: 35,00 eur + PVN

Mācību tēmas: Ar mācību tēmām iespējams iepazīties šeit

Piesakoties mācībām (aizpildot pieteikuma formu) ir iespējams uzdot jautājumus, uz kuriem tiks atbildēts mācību laikā.

Pēc mācībām dalībnieks saņems Apliecinājumu par piedalīšanos mācībās.

Pieslēgšanās mācībām: Mācības norisināsies no plkst. 09.00 – 14.00. Pieslēgšanās mācībām norisināsies ar Jums atsūtīto Microsoft Teams saiti. Pieslēdzoties mācībām obligāti jānorāda vārds, uzvārds un pašvaldība.Lai pārbaudītu video, audio kvalitāti, mācībām varēs pieslēgties jau no plkst. 8.45.

Pieslēdzoties mācībām lūdzam lietot Microsoft Edge, Google Chrome vai Opera pārlūkprogrammas Microsoft Teams pārlūkošanai tīmeklī. Mozilla Firefox un Apple Safari pārlūkprogrammas var nenodrošināt visu nepieciešamo Microsoft Teams funkcionalitāti.

Ja vēlaties būt pavisam droši par veiksmīgu pieslēgšanos mācībām, rekomendējam, lai no pašvaldības puses būtu klāt datorspeciālists, kurš sākotnēji var palīdzēt ar pieslēgšanos.

Lai reģistrētos mācībām, lūdzam aizpildīt pieteikuma formu! Aizpildot reģistrācijas formu persona piekrīt, ka SIA “ZZ Dats” apstrādā pieteikumā norādītos personas datus konkrēto mācību nolūkos. Visi iesniegtie personas dati tiks glabāti tiešsaistē – vietnē, kuru nodrošina Google tiešsaistes pakalpojums, sniedzot drošību, konfidencialitāti un datu glabāšanu. Persona jebkurā brīdī var atsaukt savu pieteikumu, rakstot uz marketings@zzdats.lv vai pa tālruni 67333600.

Ja Jums rodas jautājumi par mācībām, ir neskaidrības vai grūtības ar dalības pieteikšanu, lūdzam sazinieties ar organizatoriem pa tālruni 67505874 vai e-pastu algas@zzdats.lv