Vienotā Pašvaldību Sistēma ir gatava pārejai uz eiro

Jau kopš šī gada sākuma esam rūpīgi gatavojušies un pielāgojuši Vienoto Pašvaldību Sistēmu (VPS) darbam ar eiro valūtu, lai VPS lietotāji nepārtraukti varētu turpināt strādāt ar sistēmām nu jau eiro valūtā no janvāra pirmās dienas.

ZZ Dats izstrādāto VPS lieto visos 110 Latvijas novados un 9 republikas nozīmes pilsētās, kopumā vairāk kā 30 000 aktīvie lietotāji. Visas VPS sastāvā esošās lietojumprogrammas ir pilnībā pielāgotas un gatavas darbam ar eiro valūtu, sākot ar 2014. gada 1. janvāri. VPS galvenās lietojumprogrammas ir resursu vadības un budžeta plānošanas sistēma G-VEDIS, nekustamā īpašuma nodokļa administrēšanas sistēma NINO, sociālās palīdzības administrēšanas sistēma SOPA, u.c. VPS  lietojumprogrammu lietotāji jau no 2014. gada pirmās darba dienas varēs sākt pilnvērtīgu darbu eiro valūtā.

E-pakalpojumu portāls www.epkalpojumi.lv, kurā ir pieejami pašvaldību u.c. maksas pakalpojumi, saistībā ar banku informācijas sistēmu pāreju darbam ar eiro valūtu, laika posmā no 31.12.2013 17:00 līdz 01.01.2014 14:00 tiks apturēts.

Citi raksti

IWiRoM aktualitātes

IWiRoM: Jauna tipa intelektiskas ziemas ceļu uzturēšanas atbalsta informācijas sistēmas un tai pielāgota ERP integrācijas risinājuma izstrāde uzturēšanas procesu efektivitātes […]

Studentu pieredzes stāsti praksē ZZ Dats

Praktiskās pieredzes iegūšana ir ārkārtīgi svarīga un augstskolām tai būtu jāpievērš vairāk uzmanības. ZZ Dats administrācijas un personāla vadītāja Iveta […]