Vakances

 

Pieteikumus sūtīt uz darbs@zzdats.lv
.NET programmētājs(-a)

Darba pienākumi:

- programmatūras izstrāde;

- programmatūras projektējuma apraksta izstrāde.

Prasības kandidātiem:

- teicamas C# zināšanas;

- pieredze ASP.NET aplikāciju izstrādē;

- pieredze lietotāja interfeisa (UI), HTML, JavaScript un CSS izstrādē;

- atbilstoša izglītība.

Iespējas:

- veiksmīgie kandidāti iegūs iespēju strādāt vairākos projektos – gan izstrādāt rīkus, gan lietojumprogrammas klientiem, izmantojot programmatūras izstrādes tehnoloģijas;

- šī ir iespēja attīstīt jūsu programmēšanas un analītiskās spējas, izstrādājot inovatīvus, tehnoloģiski progresīvus risinājumus, kuriem ir pielietojums ikdienā;

- pozīcija piemērota programmētājiem ar pieredzi un augstu atbildības sajūtu, kuri vēlas pieņemt jaunus izaicinājumus un attīstīt savas spējas jomas profesionāļu komandā;

- strādāt birojā Rīgas centrā, būt daļai no draudzīgā kolektīva.

Ja vēlies pievienoties mūsu komandai, esi laipni aicināts sūtīt savu CV uz e-pasta adresi darbs@zzdats.lv

Oracle PL/SQL programmētājs(-a)

Darba pienākumi:

- programmatūras izstrāde;

- programmatūras projektējuma apraksta izstrāde.

Prasības kandidātiem:

- vēlme strādāt par programmētāju;

- augstākā izglītība datorzinātnēs.

Iemaņas, kas tiks uzskatītas par priekšrocību:

- pieredze programmatūras izstrādē.

Mēs piedāvājam:

- interesantu darbu profesionāļu komandā;

- konkurētspējīgu atalgojumu atkarībā no rezultātiem;

- izaugsmes iespējas.

Ja vēlies pievienoties mūsu komandai, esi laipni aicināts sūtīt savu CV uz e-pasta adresi darbs@zzdats.lv

Jaunākais programmētājs(-a)

Darba pienākumi:

- reāls programmatūras izstrādes darbs

Prasības kandidātiem:

- C# zināšanas

Iespējas:

- ikdienā strādāt līdzās profesionāliem programmētājiem un īsā laikā pašam (-ai) par tādu kļūt

Ja vēlies pievienoties mūsu komandai, esi laipni aicināts sūtīt savu CV uz e-pasta adresi darbs@zzdats.lv

Darbinieku komentāri
“Uzņēmumā strādāju kopš 2002.gada. Lai arī “labā prakse” paredz - lai nodrošinātu nepārtrauktu izaugsmi, ik pa 5 gadiem būtu vēlams mainīt darbu, man, strādājot “ZZ Dats” ir to izdevies realizēt nemainot uzņēmumu, bet mainot darba pienākumus. Darbu sāku kā testētājs un dokumentētājs, vēlāk nodarbojos ar klientu konsultēšanu, bet pēdējā laikā – strādāju kā biznesa analītiķis. Visu šo gadu laikā uzņēmums man ir sniedzis iespējas pilnveidoties – gan izglītojoties, apmeklējot dažādus kursus, gan arī profesionāli – jo katrs jaunais projekts ir jauns izaicinājums, kas sniedz jaunu pieredzi un zināšanas. “ZZ Dats” ir uzņēmums, kurš visus šos gadus ir kvalitatīvi audzis un attīstījies, un kopā ar uzņēmumu esam auguši un pilnveidojušies arī mēs visi. Ar vairākiem kolēģiem diendienā esam pavadījuši kopā vairāk kā 13 gadus – tās ir ilgstošākās partnerattiecības kādas pagaidām ir bijušas manā dzīvē ;) ”
Ieva Bikava, sistēmanalītiķe
“Esmu daļa no ZZ Dats komandas kopš 2010.gada un no sākotnējā brīža līdz šim varu teikt, ka lielākā uzņēmuma vērtība ir komanda. Kopīgi esam paveikuši vairākus sarežģītus un apjomīgus projektus, rezultātā parādot klientiem labus un kvalitatīvus rezultātus. Kā programmētājs uzņēmumā jūtos ļoti komfortabli, jo tiek atbalstītas jaunākās tehnoloģijas un projekti ir aizraujoši.”
Valdis Pavļukevičs, programmētājs
“Strādājot ZZ Dats, ne mirkli nepamet sajūta, ka dari ko svarīgu un dari to kopā ar saviem kolēģiem, kuri spēj gan palīdzēt problēmu risinājumos, gan arī pasmaidīt jautrākos brīžos. Cilvēku, ar kuriem strādāju kopā, kompetence un atvērtība ļauj justies droši un stabili jebkuru uzdevumu priekšā, jo katrs jauns projekts liek mācīties un iepazīt ko jaunu. ”
Jānis Meldrājs, grāmatvedības projekta programmētājs
“Ja atskatās atpakaļ, tad 20+ gadi, pavadīti vienā uzņēmumā, - tas ir daudz. Ja pieliek klāt pieredzi - programmēšana, projektu vadība, koordinēšana, jaunu klientu projekti, to ieviešana - tas ir pat vairāk nekā daudz. Ja jautāsiet, kā tas ir bijis iespējams, tad atbilde ir meklējama izaicinājumos, manos kolēģos un vidē ko tie radījuši: tā neļauj apstāties.”
Edžus Žeiris, direktora vietnieks attīstības jautājumos
“ZZ Dats komandā esmu kopš 2012.gada. Darbu uzņēmumā varu raksturot ar vārdiem - aizrautīgs, radošs, ar nepārtrauktu sevis attīstību. Un pats būtiskākais - komanda. Esam enerģijas pilni, mērķtiecīgi un protam baudīt dzīvi.”
Vita Jekimova, mārketinga vadītāja
“ZZ Dats pamatā vienmēr ir bijis radošais un interesantais darbs. Iespēja strādāt komandā ar kompetentiem un atsaucīgiem kolēģiem. ZZ Dats - tā ir vide, kurā dzīvoju, mācos un attīstos katru dienu. Novērtēju uzņēmuma sniegto atbalstu profesionālajai attīstībai.”
Laila Bergmane, IS testētāja/dokumentētāja