KADRI mācības

ZZ Dats aicina piedalīties Personāla uzskaites KADRI lietojumprogrammas (www.visvaris.lv) vienas dienas mācībās.

Šogad tiek plānotas 2 veidu mācības – jaunajiem lietotājiem, kuri plāno uzsākt darbu ar KADRI lietojumprogrammu, kā arī darbiniekiem ar pieredzi, kas vēlās apgūt lietojumprogrammas pilnu funkcionalitāti.

Mācību norises vieta: ZZ Dats telpās Rīgā, Elizabetes ielā 41/43, 5.stāva mācību klasē vai attālināti Microsoft Teams (pamācība kā pieslēgties)

Datumi un laiki: aicinām sekot līdzi informācijai par mācību datumiem

Vienas daļas mācību ilgums: 4 akadēmiskās stundas

Vienas daļas maksa: 35,00 eur + PVN

Pieslēgšanās mācībām: Mācības norisināsies no plkst. 10:00 – 14:00. Pieslēgšanās mācībām norisināsies ar Jums atsūtīto Microsoft Teams saiti. Lai pārbaudītu video, audio kvalitāti, mācībām varēs pieslēgties jau no plkst. 9:45.

Lai sekmīgi pieslēgtos, lietojot MS Teams rīku skaties pamācību šeit:

Ja vēlaties būt pavisam droši par veiksmīgu pieslēgšanos mācībām, rekomendējam, lai no pašvaldības puses būtu klāt datorspeciālists, kurš sākotnēji var palīdzēt ar pieslēgšanos.

Ja Jums rodas jautājumi par mācībām, ir neskaidrības ar dalības pieteikšanu, lūdzu, sazinieties ar organizatoriem pa tālruni 67333600 vai e-pastu marketings@zzdats.lv

  • Reģistrācija

Aizpildot reģistrācijas formu persona piekrīt, ka SIA “ZZ Dats” apstrādā pieteikumā norādītos personas datus konkrēto mācību nolūkos. Visi iesniegtie personas dati tiks glabāti tiešsaistē – vietnē, kuru nodrošina Google tiešsaistes pakalpojums, sniedzot drošību, konfidencialitāti un datu glabāšanu. Persona jebkurā brīdī var atsaukt savu pieteikumu, rakstot uz marketings@zzdats.lv vai pa tālruni 67333600.