GVEDIS Pamatlīdzekļi

ZZ Dats aicina piedalīties Resursu vadības un grāmatvedības uzskaites lietojumprogrammas GVEDIS moduļa Pamatlīdzekļi vienas dienas mācībās.

Pieteikties mācībām tiek aicināti pašvaldību jaunie darbinieki, kas plāno uzsākt darbu ar RVS GVEDIS moduli Pamatlīdzekļi, kā arī darbinieki ar nelielu pieredzi, kas vēlās apgūt moduļa pilnu funkcionalitāti.

Mācību norises vieta: ZZ Dats telpās Rīgā, Elizabetes ielā 41/43, 5.stāva mācību klasē vai attālināti Microsoft Teams (pamācība kā pieslēgties)

Datumi un laiki: aicinām sekot līdzi informācijai par mācību datumiem

Mācību ilgums: 5 akadēmiskās stundas

Maksa: 35,00 eur + PVN

Mācību dienas kārtība:

  • 09:30 Dalībnieku ierašanās, reģistrācija un rīta kafija
  • 10:00 Mācības
  • 12:00 Kafijas pauze
  • 12:30-15:00 Mācību turpinājums. Individuālie jautājumi.

Mācības ir praktiskās, lietotājam esot pie datora un strādājot testa vidē.

Lūdzam ņemt vērā, ka vietu skaits ir ierobežots – maksimālais dalībnieku skaits ir 12, minimālais (lai apmācības notiktu) – 6.

Ja Jums rodas jautājumi par mācībām, ir neskaidrības vai grūtības ar dalības pieteikšanu, lūdzu, sazinieties ar organizatoriem pa tālruni 67333600 vai e-pastu gvedis@zzdats.lv

  • Reģistrācija

Aizpildot reģistrācijas formu persona piekrīt, ka SIA “ZZ Dats” apstrādā pieteikumā norādītos personas datus konkrēto mācību nolūkos. Visi iesniegtie personas dati tiks glabāti tiešsaistē – vietnē, kuru nodrošina Google tiešsaistes pakalpojums, sniedzot drošību, konfidencialitāti un datu glabāšanu. Persona jebkurā brīdī var atsaukt savu pieteikumu, rakstot uz marketings@zzdats.lv vai pa tālruni 67333600.