03.06. Latvijas pašvaldību sociālo dienestu vadītāju apvienības seminārs Salaspilī

Šī gada 3.jūnijā Salaspils novada kultūras namā “Rīgava”, Līvzemes ielā 7, norisināsies seminārs Informācijas tehnoloģiju un citu atbalsta instrumentu nozīme sociālo dienestu darbībā. Pabalstu un pakalpojumu piešķiršana izmantojot pieejamās atbalsta sistēmas.

Semināra dienas kārtība paredz apskatīt aktualitātes sociālā darba jomā; sociālā darba attīstību pašvaldībās; valsts budžeta pasākumus; mākslu terapijas izmantošanu sociālajā darbā u.c.  jautājumus.

Par Vienotās pašvaldību sistēmas sociālās palīdzības administrēšanas (SOPA) lietojumprogrammas piedāvātajiem pakalpojumiem, to pielietojumu, iespējām un labās prakses piemēriem, kā arī dzīvokļa pabalsta aprēķinu izmantojot SOPA pakalpojumus stāstīs ZZ Dats projektu pārvaldnieks Raivis Kivkucāns.

Pieredzē par dzīvokļa pabalsta aprēķināšanu un piešķiršanu sociālajā dienestā, dalīsies Rīgas Sociālā dienesta vadītājs Ervīns Alksnis un Tukuma novada Sociālā dienesta vadītāja Ina Balgalve.

Pieteikties semināram iespējams līdz 2016. gada 23. maijam, rakstot: ineta.berzina@salaspils.lv

Citi raksti

IWiRoM aktualitātes

IWiRoM: Jauna tipa intelektiskas ziemas ceļu uzturēšanas atbalsta informācijas sistēmas un tai pielāgota ERP integrācijas risinājuma izstrāde uzturēšanas procesu efektivitātes […]

Studentu pieredzes stāsti praksē ZZ Dats

Praktiskās pieredzes iegūšana ir ārkārtīgi svarīga un augstskolām tai būtu jāpievērš vairāk uzmanības. ZZ Dats administrācijas un personāla vadītāja Iveta […]