ZZ Dats 20.martā RTU Karjeras diena

RTU Karjeras diena notiks ceturtdien, 20. martā, no plkst. 10 līdz 16 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā, Ķīpsalas ielā 8.

Studentiem visas dienas garumā būs iespēja bez maksas apmeklēt uzņēmumu stendus, to skaitā arī ZZ Dats, prezentācijas un aktivitātes, kā arī uzlabot iemaņas CV rakstīšanā un prasmes darba vietas meklēšanā.

«RTU Karjeras dienas sniedz studentiem vienreizēju iespēju – tikties ar potenciālajiem darba devējiem. Pasākumā ir iespējams uzzināt nepieciešamos nosacījumus un priekšzināšanas, lai varētu strādāt kādā no uzņēmumiem. Tādejādi var izvērtēt savus mērķus un spējas, jo tie palīdzēs sasniegt iecerēto – strādāt reālā darba vietā.

Ar pasākuma programmu iespējams iepazīties RTU Karjeras dienas mājaslapā: www.rtu.lv/karjerasdiena

Citi raksti

IWiRoM aktualitātes

IWiRoM: Jauna tipa intelektiskas ziemas ceļu uzturēšanas atbalsta informācijas sistēmas un tai pielāgota ERP integrācijas risinājuma izstrāde uzturēšanas procesu efektivitātes […]

Studentu pieredzes stāsti praksē ZZ Dats

Praktiskās pieredzes iegūšana ir ārkārtīgi svarīga un augstskolām tai būtu jāpievērš vairāk uzmanības. ZZ Dats administrācijas un personāla vadītāja Iveta […]